Movies
Ratings
100
ArmageddonRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0