Movies
Ratings
194
No Country for Old MenRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0