Movies
Ratings
178
New WorldRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0