Titles you rated
 Good NewsRated ★ 4.0 Good NewsRated ★ 4.0
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 ChallengersRated ★ 5.0 ChallengersRated ★ 5.0
 Linda Linda LindaRated ★ 4.0 Linda Linda LindaRated ★ 4.0
 Robot DreamsRated ★ 5.0 Robot DreamsRated ★ 5.0
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0
 MidsommarRated ★ 3.0 MidsommarRated ★ 3.0
 TogetherRated ★ 2.5 TogetherRated ★ 2.5
 All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0 All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
 ChicagoRated ★ 3.0 ChicagoRated ★ 3.0
 3670Rated ★ 3.5 3670Rated ★ 3.5
 SupersonicRated ★ 3.0 SupersonicRated ★ 3.0
- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
 Little ForestRated ★ 3.0 Little ForestRated ★ 3.0
 CarolRated ★ 4.0 CarolRated ★ 4.0
 MelancholiaRated ★ 3.0 MelancholiaRated ★ 3.0
 The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5 The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
 The SubstanceRated ★ 3.0 The SubstanceRated ★ 3.0