Movies
Ratings
620
Little ManRated ★ 5.0
The 5th WaveRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 5.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Painted Skin: The ResurrectionRated ★ 5.0
Interview with a HitmanRated ★ 5.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 5.0
AntidoteRated ★ 5.0
The Darkest HourRated ★ 3.5
The FamilyRated ★ 5.0
The Angry Birds MovieRated ★ 5.0
UltravioletRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 5.0