Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
Once Upon a Time in VeniceRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Le Week-EndRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5