Titles you rated
RoboCopRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0