Movies
Ratings
83
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0