Movies
Ratings
260
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0