Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0