Titles you rated
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
Snack ShackRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5- TarotRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 4.5
The NorthmanRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Night Always ComesRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0- NoiseRated ★ 3.0