Titles you rated
The TuxedoRated ★ 2.5
Saw IIIRated ★ 1.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.5
Ip Man 2Rated ★ 2.0- WishRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5