Titles you rated
National TreasureRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0