Titles you rated
Sister ActRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The GiverRated ★ 2.5