Movies
Ratings
65
School of RockRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0