Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0