Titles you rated
The Great BeautyRated ★ 4.5
Dangerously ExcitedRated ★ 5.0
Collective InventionRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Horrible BossesRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0- PapaRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0- The Last RideRated ★ 5.0
Wild FlowersRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Ghost SweepersRated ★ 5.0