Movies
Ratings
160
The Dark KnightRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.5