Movies
Ratings
334
Chicken RunRated ★ 1.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 0.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
MillionsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.5