Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 3.0
The CatRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0