Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.0
AirRated ★ 4.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5