Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Love ClinicRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5