Movies
Ratings
61
The A-TeamRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0