Movies
Ratings
463
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
The Grand SeductionRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 4.0