Titles you rated
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
ArgoRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.0
Free WillyRated ★ 2.0
North by NorthwestRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 1.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 1.0