Movies
Ratings
50
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5