Movies
Ratings
38
Man on High HeelsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5