Movies
Ratings
229
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0