Movies
Ratings
269
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
JaneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.5
Charlie CountrymanRated ★ 4.0
PajuRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
Hill of FreedomRated ★ 5.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5