Titles you rated
EquilibriumRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Rock of AgesRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5