Movies
Ratings
44
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5