Movies
Ratings
14
RudderlessRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.5
CartRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0