Movies
Ratings
95
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
In TimeRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 3.0