Titles you rated
Be With YouRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0