Titles you rated
The Death of StalinRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0