Movies
Ratings
22
Rush HourRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 1.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0