Titles you rated
LooperRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0