Movies
Ratings
30
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
CubeRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0