Movies
Ratings
112
SunnyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5