Movies
Ratings
454
A Hard DayRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
American UltraRated ★ 4.5
Blades of GloryRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
Get HardRated ★ 4.5
Step BrothersRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0