Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5