Movies
Ratings
201
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0