Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5