Movies
Ratings
535
Memories of MurderRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5