Movies
Ratings
173
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Carlito's WayRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 1.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0