Movies
Ratings
19
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.5
Sword of the StrangerRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5