Titles you rated
Last VegasRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Resurrecting the ChampRated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 2.5