Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
Personal ShopperRated ★ 5.0
The Neon DemonRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 5.0
A Bigger SplashRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0