Movies
Ratings
38
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5