Titles you rated
John WickRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
CarsRated ★ 4.0